Rzetelna Firma - Licencja KNF pod nr. RPK000636

Leasing pojazdów 10+
Dlaczego warto leasingować starsze samochody?

Główną rolę odgrywa przede wszystkim cena. Samochody, które powstały dekadę temu, są znacząco tańsze od nowych modeli z salonu. Jeżeli były regularnie serwisowane, to nie odstają jakością od najnowszych samochodów prosto z fabryki. 

Szczególnie widać to w przypadku modeli luksusowych - AUDI, BMW, Mercedes, Porsche czy nawet sportowego Lamborghini lub Masserati. Te samochody, pomimo swojego wieku, wciąż zawstydzają wyposażeniem i jakością wykonania swoich młodszych kuzynów.

Leasing samochodu osobowego to tylko jedna z możliwości finansowania. Ciągniki siodłowe, autobusy czy maszyny rolnicze to doskonały przedmiot leasingu, który pomaga błyskawicznie uskrzydlić biznes i nadać mu odpowiedni kierunek. 

Leasing samochodowy to doskonałe rozwiązanie dla firmy. Niezależnie od tego czy jesteś fanem starszych pojazdów, czy polujesz na nowy model z salonu. 

Leasing na samochód 10+? Na pewno nie z banku. 

Leasing aut używanych w większości odbywa się poza bankami, gdyż banki nie udzielają  finansowania dla pojazdów starszych niż 6 lat. Z Naszym wsparciem uzyskasz finansowanie leasingu na starsze pojazdy i to od pierwszego dnia prowadzenia działalności. 

Leasing samochodu dla nowej firmy 

Założyłeś działalność gospodarczą i potrzebujesz finansowania? Leasing dla nowych firm to nasza specjalność. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i pomagamy zaplanować korzystne finansowanie pojazdów. 

Leasing starszego samochodu lub pojazdu wiąże się z większą ratą leasingową. Jednak całkowity koszt pojazdu jest znacznie niższy od fabrycznie nowego modelu. 

Właściciele firm mogą korzystać z dodatkowych możliwości finansowania, takich jak leasing zwrotny czy leasing bez BIG i KRD

Zostaw kontakt, aby otrzymać indywidualną ofertę lub zadzwoń:

665 955 515

Zapoznałam/-em się z treścią Polityki prywatności oraz akceptuję ich treść.

Zobacz również:
Proste i szybkie procedury przyznawania kredytów i pożyczek

1. Zostaw kontakt lub zadzwoń do Doradcy
2. Podaj dane w celu sporządzenia wniosku
3. Poczekaj 15 minut na kontakt telefoniczny Doradcy Bankowego
4. Uzyskaj informację o indywidualnej decyzji kredytowej
5. Zatwierdź warunki umowy
6. Poczekaj na przyjazd naszego przedstawiciela do domu z umową kredytową
7. Podpisz umowę i dołącz wymagane dokumenty do umowy
8. Kredyt zostanie uruchomiony w dniu następnym po podpisaniu umowy na konto osobiste kredytobiorcy wskazane w umowie kredytowej .