Zostaw kontakt:

Zadzwoń teraz:

Kredyt hipoteczny dla osób fizycznych

Z naszym kredytem hipotecznym możesz spełnić marzenie o własnym mieszkaniu lub domu. Sfinansujesz kupno nieruchomości, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Oszacujemy Twoją zdolność kredytową i pomożemy sprawnie załatwić formalności związane z ubieganiem się o kredyt.

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego oraz ze spłatą rodzinną!

Dlaczego warto wziąć kredyt z gwarantowanym wkładem własnym?

  • sfinansujesz nawet 100% wartości wybranej przez Ciebie nieruchomości!
  • dzięki gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego nie musisz mieć wkładu własnego. Gwarancja wyniesie od 10 do 20% wydatków!
  • możesz samodzielnie wybrać oprocentowanie kredytu – stałe lub zmienne!
  • otrzymasz atrakcyjne warunki cenowe, prowizja nawet 0%!
  • dzięki spłacie rodzinnej, jeśli w trakcie spłaty kredytu Twoja rodzina powiększy się o kolejne dziecko, część kredytu zostanie pomniejszona o nawet 60 000 PLN!

Kredyt mieszkaniowy z gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK) przeznaczony jest dla osób indywidualnych, małżeństw oraz par, które wychowują co najmniej jedno wspólne dziecko. Osoby te oraz osoby, z którymi tworzą gospodarstwo domowe nie mogą być właścicielami żadnej innej nieruchomości i nie byli nimi na minimum 5 lat przed datą złożenia wniosku o kredyt hipoteczny. Produkt ten przeznaczony jeż także dla osób, którzy mają co najmniej dwójkę dzieci i są właścicielami domu bądź mieszkania o metrażu, który określony został w ustawie o gwarantowanym kredycie mieszkaniowym z dnia 1 października 2021 roku. Cena 1m2 mieszkania nie może być wyższa niż ta, która wytyczona została w powyższej ustawie. Limity te zostały ustalone odrębnie dla poszczególnych gmin oraz miast. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: https://www.bgk.pl/programy-i-fundusze/program-mieszkanie-bez-wkladu-wlasnego/

Kredyt hipoteczny przeznaczony zostać może na następujące cele:

  • zakup mieszkania lub domu oraz pokrycie kosztów jego wykończenia i remontu,
  • na budowę domu oraz jego wykończenie,
  • na zakup domu w trakcie jego budowy oraz jej dokończenie.

Dzięki gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego do zakupu mieszkania lub domu nie musisz posiadać wkładu własnego, aby uzyskać finansowanie. Gwarancja wynosi od 10% do nawet 20% wydatków, jednak nie więcej niż 100 000 PLN. Kredyt udzielany jest w polskiej walucie a jego okres kredytowania może trwać od 15 do 30 lat.

Jeżeli w trakcie spłaty kredytu kredytobiorcy powiększy się rodzina o kolejne dziecko, część Twojego kredytu zostanie spłacona. Jeżeli będzie to drugie dziecko spłata pomniejszona zostanie o 20 000 PLN a jeśli będzie to kolejne dziecko to o 60 000 PLN.

To Ty wybierasz czy Twój kredyt ma mieć oprocentowanie stałe czy zmienne. Stała stopa procentowa obowiązywać będzie przez okres pierwszych 5 lat (60 rat) z możliwością przedłużenia na kolejne 5 lat.

Oferujemy całkowicie BEZPŁATNĄ pomoc na każdym etapie starania się o kredyt mieszkaniowy. Pomożemy Ci także, że złożenie wniosku, gdy w trakcie spłaty Twojego kredytu Twoja rodzina się powiększy!

Zadzwoń i sprawdź jaką ofertę możesz otrzymać.