Zostaw kontakt:

Zadzwoń teraz:

Ubezpieczenia Rolne

Oferujemy obowiązkowe ubezpieczenie, które chroni rolnika od szkód wyrządzonych osobom trzecim i dotyczy wyłącznie szkód powstałych w związku z posiadaniem gospodarstwa. Dostępne jest również dobrowolne ubezpieczenie budynków i sprzętu rolniczego.

OC ROLNIKA

Ubezpieczenie OC Rolnika jest obowiązkowym ubezpieczeniem w Polsce. Wykupiona polisa chroni rolnika przed skutkami szkody wyrządzonymi osobom trzecim i dotyczy ona wyłącznie szkód, do których doszło w związku z posiadaniem gospodarstwa rolnego. Ubezpieczeniem objęta jest osoba prowadząca gospodarstwo rolne oraz wszystkie osoby, które pozostają z nim w gospodarstwie domowym oraz osoby pracujące w gospodarstwie rolny. U nas zyskasz ochronę w najniższej cenie na rynku. Jeśli komuś coś się stanie Towarzystwo Ubezpieczeniowe zajmie się to sprawą. Dla nowych klientów przygotowaliśmy specjalne ceny. Zadzwoń już dziś i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy! W jednej polisie możemy ubezpieczyć Twoje gospodarstwo rolne a także majątek prywatny z możliwością skorzystania z szerokiego pakietu usług assistance.

UBEZPIECZENIE BUDYNKÓW ORAZ SPRZĘTU ROLNICZEGO

Aby ochrona Twojego Gospodarstwa Rolnego była pełna i praktyczna skorzystaj z dobrowolnego ubezpieczenia maszyn oraz budynków, które posiadasz. Wszystko to możemy zrobić w ramach jednej polisy. Z naszym ubezpieczeniem zadbasz o kompletną ochronę budynków, które wchodzą w skład Twojego gospodarstwa. Ochrona obejmuję zdarzenia losowe takie jak: ogień, huragan, powódź, grad, opad śniegu itp. Ochronę tą rozszerzyć możemy także o dodatkowe ryzyka, w których skład wchodzą m.in. przepięcia, zalania, koszty poszukiwania przyczyny czy pękania podczas silnych mrozów. W ramach ubezpieczenia maszyn rolniczych ubezpieczyć może sprzęt, który przeznaczony jest do uprawy gleby, nawożenia, siewu i sadzenia, pielęgnacji roślin oraz zbioru.

Łatwo uzyskaj wycenę !

Wypełnij nasz prosty formularz, a jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby i przedstawić najlepsze oferty.