Zostaw kontakt:

Zadzwoń teraz:

Ubezpieczenia Samochodu

BDK pomaga zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodu, oferując najlepsze oferty na rynku.

Jak kupić ubezpieczenie? Zrób to w kilku prostych krokach!

  1. Zastanów się jakiego ubezpieczenia potrzebujesz.
  2. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie internetowej lub od razu skontaktuj się telefonicznie z Doradcą Ubezpieczeniowym.
  3. Doradca po uzyskaniu od Ciebie kilku podstawowych danych na temat pojazdu oraz osoby ubezpieczającej przygotuję dla Ciebie kilka ofert i pomoże Ci z wybraniem tej najlepszej.
  4. Wybierz dogodną formę płatności (przelew lub blik).
  5. Odbierz e-mail z polisą.

Obowiązkowe ubezpieczenie posiadacza pojazdu (OC)

OC komunikacyjne w Polsce jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Ubezpieczenie OC zapewnia odszkodowanie, gdy kierowca ubezpieczonego pojazdu wyrządzi nim szkodę zgodnie z obowiązującym prawem ponosi za to odpowiedzialność. Przykładowo ubezpieczenie OC obejmuję Ciebie w sytuacji, gdy wjedziesz w samochód stojący przed Tobą na światłach czy samochodem potrącisz rowerzystę lub pieszego. Ubezpieczenie OC nie obejmuję sytuacji, w której uszkodzony zostanie Twój samochód np. podczas załadunku. Jeżeli jednak potrzebujesz takiej ochrony z łatwością dostosujemy polisę do Twoich potrzeb.

AUTOCASCO (AC)

Autocasco to dobrowolne, kompleksowe ubezpieczenie pojazdów mechanicznych na wypadek jego uszkodzenia, kradzieży lub zniszczenia.  W zależności od Twoich potrzeb oraz możliwości znajdziemy dla Ciebie najlepszy wariant takiego ubezpieczenia. Każdy z nich zapewni ubezpieczonemu pojazdowi ubezpieczenie od wszystkich zdarzeń tzw. All Risks. Ubezpieczenie obejmuję np. kradzież samochodu, wybicie szyby, zderzenie z innym samochodem czy uszkodzenie karoserii przez grad.

ASSISATANCE (ASS)

Assistance również jest ubezpieczeniem dobrowolnym i wielu sytuacjach pomaga kierowcom rozwiązać problemy napotkane w ruchu drogowym. Z wykupioną polisą Assistance ubezpieczyciel zajmie się holowaniem Twojego auta do warsztatu a Tobie i Twojej rodzinie zapewni powrót do domu lub nocleg w hotelu. Skorzystać będziesz mógł także z auta zastępczego na czas naprawy swojego pojazdu. Zakres takiego ubezpieczenia zależy od tego na jaki pakiet się zdecydowałeś.

NNW

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) jest formą ubezpieczenia, która obejmuję ochronę życia i zdrowia kierowcy oraz pasażera. Wypłacane jest ono, gdy przydarzy Ci się wypadek komunikacyjnym a ktoś z podróżujących doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu lub stracił życie. To Ty decydujesz jaka ma być suma takiego ubezpieczenia, oferujemy różne pakiety, w których sumy ubezpieczenia sięgają nawet 100 000 PLN na każdą osobę.

Kup najlepsze ubezpieczenie samochodu z BDK, zadzwoń lub wypełnij formularz.