Zostaw kontakt:

Zadzwoń teraz:

Ubezpieczenie Mieszkania lub Domu

Jesteśmy po to, aby ułatwić Ci życie. Naszym celem jest zapewnienie ochrony ubezpieczeniowej w odpowiedniej cenie i w krótkim czasie.
Oferujemy ubezpieczenia domów, mieszkań, domków letniskowych a nawet możesz zabezpieczyć kredyt hipoteczny.

Jak kupić ubezpieczenie? Zrób to w kilku prostych krokach!

 1. Zastanów się jakiego ubezpieczenia potrzebujesz.
 2. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie internetowej lub od razu skontaktuj się telefonicznie z Doradcą Ubezpieczeniowym.
 3. Doradca po uzyskaniu od Ciebie kilku podstawowych danych na temat ubezpieczanej lokalizacji oraz osoby ubezpieczającej przygotuję dla Ciebie kilka ofert i pomoże Ci z wybraniem tej najlepszej.
 4. Wybierz dogodną formę płatności (przelew lub blik).
 5. Odbierz e-mail z polisą.

CO UBEZPIECZAMY W ZAKRESIE UBEZPIECZEŃ MIESZKANIOWYCH?

 • MIESZKANIE
 • DOM, GARAŻ, OGRODZENIE
 • ZABEZPIECZENIE KREDYTU HIPOTECZNEGO
 • DOMEK LETNISKOWY
 • GARAŻ
 • DOM W BUDOWIE

Ubezpieczenie nieruchomości jest jednym z rodzajów ubezpieczeń majątkowych. Nagłe zdarzenia mogą nieść za sobą skutki, które przerosną właścicieli mieszkań czy domów jednorodzinnych. Zalanie, stłuczenie, pożar, przepięcie czy rabunek lub kradzież z włamaniem to kilka z nich. Wykupując polisę ubezpieczeniową mieszkania zyskasz szeroki zakres ochrony, który dopasujemy do Twoich potrzeb. Ubezpieczenie obejmuję nie tylko mury, ale także piwnicę, komórkę, garaż czy strych a także stałe elementy mieszkania (np. podłoga, stałe wyposażenie łazienek czy sprzęt AGD w zabudowie). Ochroną obejmiemy również ruchomości, które stanowią wyposażenie mieszkania, takimi rzeczami są przykładowo meble, dywany, sprzęt RTV, ubrania itd. Twoją ochronę możemy także rozszerzyć o dodatkowe pakiety takie np. OC w życiu prywatnym lub ubezpieczenie rzeczy poza domem. Skontaktuj się z nami już dziś a my dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Łatwo uzyskaj wycenę !

Wypełnij nasz prosty formularz, a jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby i przedstawić najlepsze oferty w ramach Twojego budżetu.