Zostaw kontakt:

Zadzwoń teraz:

Ubezpieczenie Na Życie i Zdrowie

Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń na życie i zdrowie, w tym śmierć, chorobę i wypadek. Porozmawiaj dziś z jednym z naszych ekspertów o dostępnych opcjach.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie jest rodzajem dobrowolnego ubezpieczenia, którego przedmiotem jest życie oraz zdrowie ubezpieczonej osoby. Ubezpieczenie to gwarantuje wsparcie finansowe w wielu życiowych sytuacjach takich jak śmierć, choroby, wypadek czy narodziny dziecka. Z takiego ubezpieczenia skorzystać może singiel, para, osoby w wieku 55+ ale również i całe rodziny. W związku z Twoimi potrzebami pomożemy Ci z wyborem dogodnego pakietu. Składki zaczynają się nawet od kwoty 20 zł miesięcznie! Kiedy Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaci Ci środki? Przykładem może być sytuacja, w której Tobie lub komuś z Twoich najbliższych zdarzy się pobyt w szpitalu. Wtedy możesz uzyskać nawet 720 zł za dzień hospitalizacji! Takie ubezpieczenie niesie za sobą korzyści takie jak w przypadku ubezpieczeń grupowych. Wypłacone zostaną Tobie środki również w sytuacji narodzin dziecka czy śmierci Twoich rodziców lub teściów.

Łatwo uzyskaj wycenę !

Wypełnij nasz prosty formularz, a jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby i przedstawić najlepsze oferty w ramach Twojego budżetu.